Tristan Junior RS (rigid sport)


   Це проект, ідею якого виношували досить давно і який нарешті вдалося реалізувати. Хоча майданчик для його реалізаці було змінено, проте суть проекту залишилася – виготовити дитячий трайк, скласти його разом із групою дітей. Таким чином діти отримають нові знання у сфері механіки, будови та принципу роботи нетрадиційної велотехніки. Розширять свій світогляд, побачивщи, що велосипед може бути не тільки сидячим, а й лежачим, не тільки дво-, але й триколісним. Крім того, річ, яка складена власними руками цінується більше, ніж річ, яка була просто куплена за гроші батьків…

33021168_444023312704919_1468224644468178944_n

   Замовником проекту стала Ботвіннік Катерина Олегівна із Вінницького хоумскулу “Боже, вільна школа”. Проект завершився збіркою дитячого трайку під назвою Tristan Junior RS. Збірка відбулася 10 травня 2018 року у дворі хоумскулу.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

   Всі діти приймали посильну участь у збірці трайку. Зрозуміло, що хтось проявив себе більш активно, хтось був менш зацікавленим та мотивованим… Проте завдяки спільним зусиллям і вкладові кожного учасника збірки, вдалося з’єднати всі частини трайка у єдиний діючий механізм.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

    Надіюсь, що трайк, складений васними руками, послужить дітям прикладом нестандартного мислення, яке можна застосовувати в житті, йдучи проти усталених правил та шаблонів. Можливо, він надихне дітей на створення чогось нового і цікавого. Я їм щиро цього зичу!

 Tristan Junior RS 1    Кілька слів про складений трайк: вперше виготовив трайк із консольною задньою вилкою, використав ексцентрикові фіксатори для кріплення труби каретки і регулятора кута нахилу сидіння. Завдяки компактному розміщенню вузлів механізму керування і конфігурації рами вдалося обійтися одним натяжним роликом. Ще одне нововведення – трубка для захисту ніг від ланцюга.

Tristan Junior RS 2

P.S. Раніше я вже писав про те, що йде робота над проектом даного трайку. Відповідну замітку можна знайти у розділі Новини. Також у розділі Відеогалерея можна побачити випробування даної моделі трайку.

 

Фотоматеріали статті із офіційної сторінки хоумскулу “Боже, вільна школа”

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s