Технічна підтримка виготовленої продукції


  Мета даної сторінки – підтримка випущеної в майстерні велотехніки, правила догляду та експлуатації.

 

Трайк “Живчик”

  Даний велосипед відноситься до класу “лежачих”, посадка велосипедиста на ньому відрізняється від посадки на класичному, сидячому велосипеді. Тому і м’язам ніг доведеться звикати до нового положення тіла. Це може викликати певний дискомфорт, який буде виражений “гудінням ніг” або “крепатурою”. проте, через певний час відчуття будуть такі ж самі, як і на велосипеді. А завдяки комфортному сидінню і зручному положенню тіла поїздка буде більш приємною.

РЕГУЛЮВАННЯ

  Для більш зручної посадки є можливість регулювання кута та відстані сидіння від вузла каретки. Для цього слід послабити гвинти 1 і 2 та ексцентрики 3, 4. Після установки бажаного положення усі елементи кріплення затягнути.

   Також, можна змінити відстань до каретки за допомогою регулювання труби каретки. Слід попустити гвинти кріплення та відрегуювати необхідну відстань, витягуючи або засуваючи трубу. Після регулювання затягнути гвинти.

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

   Перемикатися як на велосипеді. Трайк оснащено велосипедними передачами, тому під час перемикання передач слід робити це правильно (перемикатися в ходу, в момент перемикання ослаблювати тиск ніг на педалі). Не використовуйте передачі 6 та 7 на задній зірці і малу на шатунах – це приведе до швидкого розтягу ланцюга!

   Руль – тільки для керування. На відміну від велосипеда, де при педалюванні руки велосипедиста значною мірою опираються на руль, на трайку руки повинні бути повністю розслабленими. Щоб активно педалювати достатньо опертися всією площею спини на спинку сидіння.

   Встановіть прапор для кращої видимості. При використанні трайка на дорогах загального призначення до труби рами, що знаходиться за сидінням прикріпіть щоглу заввишки 2 метри із прапорцем (червоного кольору) на її кінці. Це значно підвищить видимість транспортного засобу і допоможе запобігти ДТП та нещасних випадків.

Advertisements