Новини


 Новий проект майстерні велочопер “Патріот”

Велочопер Патріот3  Цієї зими майстерня має кілька спецзамовлень, серед яких замовлення на виготовлення велочопера. Воно майже виконане – ось він велочопер “Патріот“!

  Готуємось до весни…

  Група учнів 5 класу відновила велосипедну техніку на якій планує подорожувати у складі молодшої групи клубу ВелоТур. Ремонтні роботи проводилися на чотирьох велосипедах. На двох із них ремонт косметичний: фарбування та заміна деяких вузлів. Перефарбована рама та колеса в процесі набору одного з таких велосипедів:

Перефарбована рамаНабір коліс

  Один велосипед був модифікований зі звичайного велосипеда. Це модель з 20-ти дюймовими колесами та складною рамою. На ньому перефарбовані ободи, замінені шпиці, пофарбовані втулки:

Перебрані колеса  Задня втулка замінена з червячної на втулку для гірського велосипеда – на ній тепер кріпиться касета на 6 передач і ротор дискового гальма. Замінена камера та шина заднього колеса.

   Велосипед переобладнано наполовину. Він має дискове гальмо, яке закріплене на втулці заднього колеса. Діаметр ротора 160 мм, для 20-ти дюймових коліс цього гальма більш ніж достатньо. Залишені “рідні” шатуни з однією зіркою. Встановлено задній перемикач (перекидку) SHIMANO і касету на 6 передач цієї самої фірми.

Велосипед в процесі складання   Рама велосипеда перефарбована в чорний колір. Встановлені нові щитки такого ж кольору. Руль, шатуни, ободи і втулки червоні.

     Для закріплення супорту довелося виготовити спеціальну планку, яка за допомогою болтів і хомута кріпиться до пера задньої вилки. На стадії складання виникла непередбачувана Робота над велосипедомпроблема – ланцяг не заходив в пази зубів шатунної зірки. Відбувалося це тому, що новий ланцюг, який призначений для касети май тонші віконця. Проблему вирішили зішліфувавши частину зубців, зробивши їх тоншими.

   В даний момент часу велосипед повністю зібраний та перевірений. Він проходить обкатку.

Готовий велосипед   Інший велосипед складений з нових компонентів, стара лише рама. Він обладнаний 20-ти дюймовими колесами з подвійними алюмінієвими ободами. Дисковими гальмами на обох колесах. Стандартними велосипедними шатунами з трьома зірками та касетою на 6 передач. З деталями завершеного проекту можна ознайомитись, натиснувши на фото:

Велосипед Junior   Завершені і два інших проекти, в яких ремонт зводився до оновлення деяких частин та фарбування рами. Ось велосипед Віталіни, в якому були пофарбовані рама та ободи, замінені шатуни, педалі, шпиці, шина і камера на задньому колесі.

Велосипед Віталіни (складання2)Велосипед в процесі складання, залишилося встановити колеса і натягти ланцюг

Велосипед Віталіни (складання3)   Останні штрихи – установка ручок

Велосипед після реставрації

  Велосипед Артема теж потребував ремонту. У нього перефарбована рама, натягнуті шпиці, відремонтований важіль і механізм гальма, замінений трос.

Велосипед АртемаВелосипед у процесі складання

велосипед АртемаАртем із складеним велосипедом

   Велосипеди зібрані, тепер треба провести інструктаж і тренувальний заїзд…

Електрочопер PEGAS

  Робота над електрочопером продовжується. Складена і перевірена трансмісія, передня вилка:

Новини електровелочоперДеталі на сторінці Електрочопер своїми руками…

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s